Середа, 21.08.2019, 09:02Вітаю Вас Гість | RSS
Самаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Травень


«Прощай, початкова школа!»

Школа наша початкова,

прощавай і будь здорова.

Нових діточок стрічай

Та й про нас на забувай.

У нас усіх прощальний настрій,

Ми схвильовані украй.

Скажемо: «Середня школа — здрастуй!

Початкова — прощавай!»

 

 От і настав той час, коли маленькі четвертокласники Самаківської ЗОШ І-ІІІ ст. зібралися на останнє родинне свято – «Прощай, початкова школа!».

На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Незабаром для них пролунає останній дзвінок, який випустить їх із початкових класів і покличе в серйозне життя старшокласників. А сьогодні вони залишили першій вчительці свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця і пообіцяли їй стати відповідальними, щирими, успішними учнями в п’ятому класі.

 

«Як діяти в конфліктній ситуації»

22.05.15 у школі проводився психологопедагогічний семінар з елементами тренінгу для вчителів на тему: «Як діяти в конфліктній ситуації».

Мета: сприяти усвідомленню учасниками природи виникнення конфліктів; навчитися знаходити шляхи вирішення конфліктів; сформувати навички конструктивної взаємодії.

Під час даного семінару використовувались такі вправи:

-«Чарівна скринька»

-«Асоціації до слова «конфлікт»

-«Мої дії в конфлікті»

-«Я - висловлювання»

-«Емпатійне слухання»

-«Свічка»

Також проведене інформаційне повідомлення про конфлікт, типи конфліктних людей, стратегії вирішення конфліктних ситуацій, я-висловлювання та емпатійне слухання. Семінар закінчився підбиттям підсумків і «Чарівної скриньки»

 

 

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

20 травня 2015 року відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів, на якому Гожда Марія Василівна виступила з доповіддю «Використання інтерактивних технологій на уроках основ здоров’я», на якій ознайомила членів методоб’єднання з інтерактивними технологіями, які доцільно використовувати на уроках.

Гожда Марія Василівна  запросила на відкритий урок з основ здоров’я у 3 класі, який був проведений у формі цікавої подорожі. При актуалізації знань вчителька використала інтерактивну технологію «Мікрофон», ігри «Шкідливо - корисно», «Чи ви уважні?», «Відтвори»; була цікава робота в парах «До якої фігури підійде розгортка?»; діти виразно декламували вірші про здоров’я та пригадували прислів’я.

Подача нового матеріалу відбулася, використовуючи інноваційні технології (мультимедію). Марія Василівна на уроці використала вправи-релаксації. Підсумок уроку проведений в цікавій формі, де діти на хмаринці під музичний супровід записували, що приносить їм найбільше задоволення.

 

 

День Вишиванки

 

 

«Цілую руки матері»

14 травня на базі Самаківської ЗОШ був проведений виховний захід « Цілую руки матері» за участю 7 класу та класного керівника Космачук А. Ю.

Мета заходу -  виховувати  любов до матері, батьківщини, Матері Божої. Прищеплювати любов та повагу до старшого покоління.

На свято були запрошені матері, бабусі, вчителі.

У нашім краї на землі

Нічого кращого немає

Як тая мати молодая

            З малим дитяточком своїм.

 

 

"Прощавай, Букварику!"

13 травня в школі пройшло неповторне і захоплююче свято в першокласників "Прощавай, Букварику!". На дійство зібралося багато глядачів - прийшли цілими родинами подивитися. Маленькі учасники не тільки старанні і працьовиті в навчанні, але й чудові артисти, декламатори,  гумористи. А як співають! А які чудові мрії! Вирісши, вони стануть - лікарями, учителями, депутатами, футболістами, президентами країни. Приємно, що за цей рік дуже багато засвоїли розумного, доброго, важливого.

 

 

8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення. Цього дня в нашій школі пройшло багато заходів пам’яті.

По всій школі було проведено Уроки пам’яті та виховні години. Готуючись до них, діти малювали малюнки, виготовляли маки, відвідували та вітали ветеранів війни.Також учнями 8 класу була проведена лінійка «8-9 травня - Дні пам’яті та примирення».

Було проведено флеш-моб у створеному в школі куточку пам’яті. Тут розміщено фото героїв «небесної сотні».

 

 

«Німеччина. Традиції та люди»

На базі Самаківської ЗОШ І – ІІІ ступенів 07. 05 2015р. був проведений відкритий урок з німецької мови на тему « Німеччина. Традиції та люди»

Були запрошені вчителі суспільно – гуманітарного циклу.

 

 

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

6 травня  2015 р відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу Самаківської ЗОШ.

Вчитель Дудка Г. М. провела відкритий урок з біології у 9 класі на тему «Сон і його значення, гігієна сну». Форма проведення –семінар.

Готуючись до уроку учні вибрали питання, об’єднались в групи за  інтересами «Вчені» та «Народознавці» та демонстрували свої знання за допомогою мультимедії.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031