Середа, 21.08.2019, 07:34Вітаю Вас Гість | RSS
Самаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Січень-Лютий


Тиждень зарубіжної літератури

(08.02 – 12.02) 

Тиждень зарубіжної літератури – це своєрідний творчий звіт, демонстрація досягнень як вчителів, так і учнів. Предметний тиждень з літератури характеризується насиченістю. Тиждень зарубіжної  літератури  в школі – це багатоаспектний інтегрований комплекс навчально – виховних заходів з предмета, спрямований на закріплення, збагачення та поглиблення знань учнів із зарубіжної  літератури й розвиток творчої майстерності вчителів.

Головними завданнями проведення предметного тижня літератури є:

  1. Популяризація зарубіжної  літератури як  шкільного предмета .
  2. Розвиток інтересу учнів до зарубіжної  літератури та читання.
  3. Поглиблення і поширення знань учнів з предмету.
  4. Виявлення літературно обдарованих  дітей.
  5. Вдосконалення професійної майстерності вчителів.
  6. Обмін досвідом, поповнення методичної скарбнички педагогів.

Тиждень зарубіжної  літератури розпочався інформаційною хвилиною про проведення  предметного тижня та оголошенням плану роботи. Протягом тижня вчителями зарубіжної літератури Марусяк Т.І та Дудко М.П були розроблені наступні заходи:

* Виставка малюнків (5 -11 класів)

* Літературна гра « Літературні  Розумники» ( 8 клас)

* «Щасливий випадок» ( 5 клас)

*  Літературна гра «  Брейн -  ринг » (6 - 7 класи)

 * Засідання клубу знавців літератури 11 клас

*    День поезії 5-11 класи

* День гумору. Хвилинка  сміху 5-11 класи.

Протягом тижня ми намагалися реалізувати поставлені завдання шляхом залучення учнів школи до різноманітних заходів. Які розвивають самостійну творчу діяльність учнів. Кращі учасники конкурсів були нагороджені призами:  Шміляк Богдана – 6 клас, Малиш Христина – 6 клас, Дутка Віталіна -  7клас  ,Карповець Станіслав ,  Шміляк Альона , Малиш Антоніна, Пантелюк Аліна - 8 клас, Катеринюк Марія, Скрипчук Анастасія, Генкул Христина – 5 клас,  Тонієвич Діана – 9 клас.   Кращими класами стали :  

І місце - 5 клас      ІІ місце - 6 клас       ІІІ місце - 8 клас

У подальшому ми плануємо урізноманітнювати ряд заходів, які б сприяли творчому розвитку дитини , охоплювати якомога більшу кількість школярів.

 

 

Методичне об’єднання

природничо – математичного циклу

У рамках засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін 12 лютого  було проведено відкритий урок з математики у 5 класі на тему «Узагальнення та систематизація знань із теми «Звичайні дроби». Метою уроку було вдосконалювати вміння додавати, віднімати і порівнювати звичайні дроби з однаковими знаменниками. Розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення, вміння працювати в групах. Виховувати культуру праці і інтерес до знань. Євдощак Ольга Іванівна провела урок в формі гри – побудови школи майбутнього. Використала інноваційні технології та інтерактивні методи. Здійснила зв’язок математики з життям.

 

Методичне об’єднання

суспільно – гуманітарного циклу

В рамках тижня наставника « Від мудрого наставника – до творчого вчителя» в Самаківській ЗОШ І- ІІІ ступенів було проведено шкільне методичне об’єднання суспільно – гуманітарного циклу. Молодий вчитель , Скрипчук Аліна Іванівна провела відкритий урок з християнської етики у 8 класі на тему « Не взивай імені Господа намарне». Урок був насичений різними видами роботи та повчальним матеріалом, який вчить дітей доброти, справедливості, смиренності. 

 

Тиждень образотворчого мистецтва

(15.02 - 19.02)

У перший день тижня було розгорнуто експозицію з портретів визначних художників світу та репродукції їхніх картин.

Учениця 10кл. Малиш   Оксана ознайомила учнів з визначним художником епохи відродження  Рафаелем Санті. Митець усвоїх картинах оспівував людину і залишив по собі шедеври що являють напм неповторний світ. Учні ознайомились з визначним твором художника «Сікстинська Мадонна».

До дня Сятого Валентина учні власноруч виготовляли «валентинки» на виставку. Під час великої перерви учениця 10кл. Катеринюк Христина  провела майстер-клас по виготовленю валентинок.

Мистецтвознавці Скрипчук Л. та Катеринюк Х. ознайомили учнів з живописними творами Т. Г. Шевченка.

На великій перерві учні молодших класів розпочали малювати ілюстрації до українських народних казок.

Працювали діти з великим задоволенням після чого виставили малюнки де кращі роботи були відзначені солодкими призами.

 «Пальчиковий розпис» учням дуже сподобався  діти отримали багато позитивних емоцій побачили як створюються похідні кольори. 

Між учнями 6-7класу  проведено гру –подорож «До країни образотворчого мистецтва». Угрі брали учать дві команди  команда «Олівець» «Пензлик». Гра розпочалась з розминки де капітани команд давали відповіді на запитання. У ході гри учні: розгадували кросворд по видах мистецтва визначали жанри та твори  образотворчого мистецтва знаходили 19 знай-омих і незнайомих термінів розшифровували назву картин художника Т. Г. Шевченка відгадували  загад-ки про терміни та матеріали в образотворчому мистецтві  і в останньому  конкурсі учні домальову-валима малюнок . Вході цієї гри команда учнів 6класу з невеликим розривом у балах вийшла переможцем.  

 

 

Міжнародний день рідної мови

22 лютого учні 5 класу під керівництвом вчителя української мови Шкеул Тетяни Михайлівни підготували тематичну лінійку, присвячену Міжнародному дню рідної мови, який весь світ святкував 21 лютого. В Україні цей день відзначається з 2002 року. Учні зачитували уривки з віршів про мову, розповідали про історію виникнення мови, зачитували відомі цитати українських поетів.

 

 

«І живе калина на папері»

З 25 по 28 лютого в Самаківській ЗОШ було проведено конкурс «І живе калина на папері» між учнями 2-11 класів. Протягом якого учні підбирали прислів’я, легенди, загадки, приказки, вірші, пісні малювали малюнки про калину та Україну. Завдяки цьому було сформовано журнал «Калина – символ України». Слід відзначити учнів 3, 4, 6, 8 класів.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031