Середа, 21.08.2019, 07:42Вітаю Вас Гість | RSS
Самаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лютий


Зав’язування каплиці

Святого Миколая Чудотворця

Ієрей Віталій Святодухівської церкви села Самакова у 2013 році освятив місце будівництва каплиці та дав благословення на початок доброї справи і наголосив на тому, що Святого Миколая Чудотворця шанують у  всьому світі. "Життя людини – це дар Божий, який ми повинні, у мірі своїх можливостей, розвивати. Ми дякуємо Господу за дивного Угодника Божого, який протягом 17 віків був і є покровителем нашої церкви, країни, народу, кожного громадянина окремо. Ми повинні звернутися до Миколая Чудотворця зі словами молитви, йти його шляхом віри і благочестя, щоб він захистив нас від ворогів видимих та невидимих і попросив у Бога для нас милості, захисту та збереження віри святої", - сказав він. Вся історія нашого народу пронизана випробуваннями – на зміну одним важким часам приходили інші. Та при цьому українці завжди славились і  славляться добротою своєї душі. І хто хоч раз побував на нашій землі, хоче повернутися знову, бо гостинність і традиції не залишають байдужими.

А 26 лютого 2015 року відбулося зав’язування каплиці Святого Миколая Чудотворця. Цю споруду зав’язували майстри Дудки Михайло та Дмитро, Малиш Дмитро та Катеринюк Юрій.

 

 

Конкурс читців, присвячений 144-й річниці

з дня народження  української поетеси Лесі Українки

25 лютого у приміщенні Самаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс читців, присвячений 144-й річниці з дня народження відомої української поетеси Лесі Українки, організований вчителем української мови та літератури Карповець М.М. Конкурс проводився з метою виховання любові до творчості Лесі Українки, формування громадської свідомості учнівської молоді засобами мистецтва та слова.

Конкурсанти 3-7 класів представляли членам журі поетичні твори  Лесі Українки. Оцінювали учасників конкурсу за кількома критеріями: рівень виконавської майстерності, дикцію, постановку голосу, сценічний образ хлопців і дівчат.

Високу виконавську майстерність, дикцію, вміння самовиразитись продемонстрували чи не усі без винятку конкурсанти. Учасники конкурсу отримали заохочувальні солодкі призи.

 

 

«До мови рідної горнуся»

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування», - писав Панас Мирний. У світі існує понад 6 тисяч мов. Кожна мова неповторна. Як не існує веселки без різнобарв’я кольорів, так не існує людства без барвистого вікна мов, однією з кращих квіток якого є наша українська мова – державна мова України.

Рідне слово…Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню! Скільки в тобі доброти і лагідності, мудрості земної, закладеної ще славними вільнолюбними предками. Що може бути дорожчим для людини, як рідне слово?

Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого,

А серце б’ється – ожива,

Як їх почує!

24 лютого 2015 року в Самаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід до Міжнародного дня рівної мови «До мови рідної горнуся», який підготували учні 5 класу під керівництвом Чечул У.М.

Захід було проведено для розширення знань учнів про багатство та красу рідної мови; розвитку почуття патріотизму, національної гордості за мову; виховання любові та прагнення досконало знати її.

Усі одягнуті були в красиві вишиванки. Артистично декламував гумореску П.Глазового «Красотульки» Григоряк Дмитро. Присутні відчули мелодійність рідної мови завдяки виконанню пісень: «Калинова Україна», «Рідна мова», «Зацвітає калина»  та «Добрий день, матусю Україно!»

Завершився виховний захід побажанням Чечул У.М. всім присутнім плекати чудовий сад української мови, донесений із глибини віків, збагачувати красу рідного слова, розвивати та берегти нашу національну гордість!

 

 

А щастя поруч…

17 лютого відбулося методичне об’єднання  класних керівників Самаківської ЗОШ. Класний  керівник 10 класу Мар’яна Петрівна  Євдощек підготували годину спілкування на тему «Щастя». Мета заходу полягала в тому щоб допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», усвідомити, що щастя розглядається в єдності і взаємозв’язку з категоріями сенсу життя, любові, совісті, істини, добра і зла дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховувати доброчесність, людяність, працьовитість, прагнення бути щасливим.
 Під час бесіди учні мали змогу висловити свої думки, позицію стосовно теми. А цікаві інтерактивні вправи дали можливість учням показати своє бачення поняття «щастя».

 

 

День Святого Валентина

Традиційно в школі святкується День Святого Валентина – свято всіх закоханих і тих, хто шукає любов. 16 лютого 2015 року в школі відбувся конкурс до Дня Святого Валентина, для участі в якому були створені пари, які змагалися за головний романтичний приз. Глядачі – учні старших класів, стали свідками запеклої боротьби. А пари –конкурсанти, мали можливість проявити свої найкращі якості у конкурсах «Яблуко», «Подаруй букет коханій», «Сховай своє серце», «Склади акровірш», «Обмотай мене», «Солодка парочка», «Поцілунковий конкурс», «Ти мені подобаєшся». Дівчата здивували своєю творчістю у конкурсі  «Склади акровірш». З найкращої сторони проявили себе ведучі – Буздуга Михайло та Катеринюк Ангеліна. На ліричний лад всіх присутніх в залі настроїли романтичні пісні. У кінці свята всім дівчатам-учасницям було вручено титули: міс «Чаклунка», міс «Чарівність», міс «Шарм», міс «Краса», а юнакам-учасникам –  містер «Дотепник», містер «Відвага», містер «Дипломат», містер «Інтелект».

Організатором і провідником цього чудового свята стала класний керівник 8 класу Ясінська Марія Олексіївна.

Вітаємо пару переможців Скрипчука Петра та Малиш Ларису з 10 класу.

 Кохайте і будьте коханими!

     

 

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

12 лютого 2015 року відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів, на якому вчитель німецької мови Чечул Уляна Миколаївна  виступила з доповіддю «Інтерактивні методи навчання на уроках німецької мови», на якій ознайомила членів методооб’єднання з інтерактивними методами, які доцільно використовувати на уроках. Чечул Уляна Миколаївна  запросила на відкритий урок з німецької мови у 1 класі, який був проведений у ігровій формі. Вчителька на уроці використала різні види роботи: читання тексту ланцюжком, у парах, колективне; диктант букв, каліграфічне списування слів. На уроці використала цікаві ігри «Так, ні», «Підпиши малюнок», «Що зникло?» «Що зайве?». Також була проведена робота в групах, де діти з частинок утворювали малюнок і називали його на німецькій мові. А на підсумку діти ділилися враженнями про урок. 

 

 

Тиждень світової літератури

09.02-13.02

Тиждень світової літератури – це своєрідний творчий звіт, демонстрація досягнень як вчителів, так і учнів. Предметний тиждень з літератури характеризується багатоаспектністю. Тиждень світової літератури  в школі – це багатоаспектний інтегрований комплекс навчально – виховних заходів з предмета, спрямований на закріплення , збагачення та поглиблення знань учнів із світової літератури й розвиток творчої майстерності вчителів.

Головними завданнями проведення предметного тижня літератури є:

1.      Популяризація світової літератури як  шкільного предмета .

2.      Розвиток інтересу учнів до світової літератури та читання.

3.      Поглиблення і поширення знань учнів з предмету.

4.      Виявлення літературно обдарованих  дітей.

5.      Вдосконалення професійної майстерності вчителів.

6.      Обмін досвідом, поповнення методичної скарбнички педагогів.

 Тиждень світової літератури розпочався інформаційною хвилиною про проведення  предметного тижня та оголошенням плану роботи. Протягом тижня вчителями світової літератури Марусяк Т.І та Євдощек М.П були розроблені наступні заходи:

* Літературна гра «Упізнай героя» ( 6 клас)

* «Хвилина слави» ( 5 клас)

*  Літературна гра «Слабка ланка» ( 8клас)

*  «Літературний марафон»       ( 10 клас)

*   Засідання клубу знавців літератури  (11 клас)

Протягом тижня ми намагалися реалізувати поставлені завдання шляхом залучення учнів школи до різноманітних заходів, які розвивають самостійну творчу діяльність учнів. Кращі учасники конкурсів були нагороджені грамотами: Дутка Віталіна , Пантелюк Ольга, Псарюк Наталія, Лахман Дмимтро - 6 клас, Шміляк Альона, Малиш Антоніна, Пантелюк Аліна , Томнюк Іван - 7 клас, Псарюк Іван, Гебрин Назарій, Буздуга Михайло – 8 клас, Малиш  Христина, Поляк Андрій – 5  клас. ,Малиш Лариса та Скрипчук Тамара- 10-11 класи.                                                                                                                 

У подальшому ми плануємо урізноманітнювати ряд заходів, які б сприяли творчому розвитку дитини, охоплювати якомога більшу кількість школярів.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031